WZBIJAMY SIĘ W PRZESTWORZA OD 1997 ROKU

O nas

Zespół nasz działa od 1997roku, składa się z doświadczonych pilotów i instruktorów paralotniowych działających w Trójmieście, Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Zielonej Górze, Inowrocławiu, Płocku i wielu innych miejscach w Polsce. Piloci posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, przeszkolenia oraz ubezpieczenia a sprzęt na którym latamy to nowoczesne paralotnie dwumiejscowe z odpowiednimi certyfikatami i przeglądami.

Wykonujemy usługi polegające na lotach widokowych oraz zapoznawczo szkoleniowych na paralotniach i motoparalotniach dla szerokiej grupy odbiorców. To może być wstęp do wspaniałej przygody jaką jest ten bezpieczny sport lotniczy lub po prostu jednorazowa przygoda z większą dawką adrenaliny;) Przyjedź i zobacz.

Niezapomniane wrażenia dla każdego.

  • NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

    Jest to sport, który można uprawiać w każdym wieku – to świetny prezent zarówno dla małych jak i dużych.
  • LOTY PARALOTNIĄ LUB MOTOPARALOTNIĄ

    Wybierz dawkę adrenaliny odpowiednią dla siebie. Lot w tandemie z pilotem instruktorem
  • LATAMY W CAŁEJ POLSCE

    Trójmiasto, Poznań, Lublin, Łódź, Zielona Góra, Warszawa, Lębork, Trzęsacz Rewal, Wladysławowo, Jastrzębia Góra i wiele innych miejsc

Nasz zespół

Przemysław Kamon

Instruktor paralotniarstwa, związany z paralotniarstwem od 1997roku ponad 9 tys godzin nalotu. Mistrz Polski w klasie tandemy 2018, 2017, 2015,  v-ce mistrz 2014 oraz 2016. Właściciel firmy LotyParalotnia.pl oraz ośrodka szkolenia lotniczego SzkolenieParalotniowe.pl

Marek Pioterczak

pilot paralotni, pilot motoparalotni. tandem pilot, członek Polskiej Kadry Narodowej 2013, 2014

Tomasz Pilecki

pilot paralotni, Tandem-pilot Lata od 2000 roku nalot ogólny ponad 6 tys godzin. Mistrz Polski w klasie tandemy 2015 oraz 2016, vce mistrz 2017, 2014. W 2016 roku wykonał rekordowy lot paralotnią z pasażerem na odległość 190km.

Marek Mastalerz

pilot paralotni, motoparalotni, instruktor, tandem pilot. Własciciel szkoły paralotniowej. Nalot ogólny kilka tysięcy godzin.

Michał Nawrocki

pilot paralotni, tandem pilot, instruktor paralotniowy. Nalot ogólny od 1996r kilka tysiecy godzin.

Paweł "Pat" Trzęsawski

pilot paralotni, pilot motoparalotni, tandem-pilot, istruktor paralotniowy, właściciej szkoły paralotniowej.

Sławomir Kucharski

pilot paralotni, pilot motoparalotni, tandem- pilot, akro-pilot, nalot ogólny od 2002 roku kilka tysięcy godzin. Mistrz Polski 2016 w Paragliding Polish Accuracy Open

Dariusz Waśko

pilot paralotni od 2004roku, pilot motoparalotni, tandem pilot. Nalot ogólny na motoparalotniach ponad 2 tysiace godzin.

Piotr Lemańczyk

pilot paralotni, obsługa naziemna, obsługa wyciągarki paralotniowej.

Małgorzata Żuber

nasze biuro - Dział Rezerwacji i Obsługi Klienta

TOP