Podniebny.pl Glamping - luksusowe namioty na łonie natury

 

Glamping

Ośrodek wczasowy Podniebny.pl

Jeśli trafiłeś na tę stronę to oznacza, że szukasz czegoś bardzo nietypowego na swóje wakacje

Pomysłodawcą i osobą która poprowadzi całą inwestycję jest Magdalena Igielska. Jej marzeniem jest stworzenie miejsca przyjaznego ludziom, z duszą, klimatem, takiego miejsca, do którego chce się wracać.

Przemek Kamoń wraz ze swoimi firmami LotyParalotnia.pl oraz SzkolenieParalotniowe.pl bardzo dopinguje tej inicjatywie :)

Glamping – termin stanowi połączenie dwóch słów- glamour oraz camping i oznacza luksusowy wypoczynek w biwakowym stylu.

Inwestycja polega na wybudowaniu ośrodków glampingowych w najpiękniejszych miejscach Kaszub oraz docelowo całego Pomorza.

W pierwszym roku skupimy się na wybudowaniu oraz doprowadzeniu do sprawnego funkcjonowania ośrodka Glamping Podniebny.pl  w Borsku, na który składać się będzie pełna infrastruktura z 5 namiotami sferycznymi oraz budynek recepcji

Nasze namioty sferyczne to nic innego jak  kopuły geodezyjne o lekkiej stalowej konstrukcji, pokryte estetyczną, funkcjonalną membraną na zimę ocieplone. Dużą część namiotu stanowią też olbrzymie okna, zapewniające jeszcze bliższy kontakt gości z naturą.

Obiekty są całoroczne, ocieplone, z ogrzewaniem i klimatyzacją oraz wyposażone w pełnowymiarowoą, luksusowa łazienkę i aneks kuchenny.

Namioty dysponują  powierzchnią 35 mkw i są przygotowane na przyjęcie 4 gości dorosłych plus 2 dzieci. Pokoje odpowiadają jakością i wyposażeniem klasie hotelowej 4*.

Przed każdym z obiektów jest także taras drewniany z meblami ogrodowymi, grilem i miejscem wypoczynku

Aby przedłużyć sezon oraz uatrakcyjnić ofertę część namiotów wyposażona będzie w "przydomowe" SPA - saunę beczkową, luksusowa łazienkę z prysznicem dwuosobowym typu walkin

 

Załączone powyżej zdjęcia przedstawiąją stan aktualny namiotów.

Luksusowe namioty sferyczne o powierzchni 35 mkw z klimatyzacją oraz pełnowymiarową łazienką o powierzchni 4 mkw.

Namioty z pokojem dziennym odpowiadającym hotelowej klasy 4* dla maksymalnie 4 osób+ 2 dzieci na dostawce.

Wyposażenie namiotu: podłoga drewniana lub wysokiej jakości panel drewniany, duże podwójne łóżko typu king size, antresola z 1 lub 2 łóżkami typu futon, aneks kuchenny wyposażony w płytę kuchenną, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienka z glazurą i terakotą wyposażona w prysznic lub wannę, suszarka do włosów, komplet przyborów łazienkowych, ręczniki oraz pościel.

Na zewnątrz namiotu znajduje się prywatny wysokiej jakości taras modrzewiowy z meblami ogrodowymi.

W części namiotów przewidziano połączenie z pełnowymiarową prywatną sauną beczkową wysokiej klasy.

 

REZERWACJE:

Zapraszamy do kontaktu pod numer 696024884

Zapraszamy na stronę www.podniebny.pl

Współpracujemy także z portalem booking.com

telefon do rezerwacji:

Magdalena Igielska

+48696024884

TOP