Podniebny.pl Glamping - luksusowe namioty na łonie natury

 

Glamping

Ośrodek wczasowy Podniebny.pl

Jeśli trafiłeś na tę stronę to oznacza, że szukasz czegoś bardzo nietypowego na swoje wakacje

Konsekwentnie realizujemy rozwój biznesowy związany z Kaszubami, terenem lotniska w Borsku nad jeziorem Wdzydzkim. Naturalną więc ewolucją dla firm LotyParalotnia.pl oraz  SzkolenieParalotniowe.pl była koncepcja stworzenia na tym terenie ośrodka wczasowego, który będzie co prawda czerpał z doświadczeń wspomnianych firm ale też będzie wyznaczał nowy kierunek swojego profilu działalności

Oczywiście ośrodek Podniebny.pl otwiera się dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z uroków Kaszub, piaszczystych plaż jezior kaszubskich, wspaniałych lasów zachęcających do wędrówek pieszych i rowerowych, rzek które można przepłynąć kajakami :)

Pomysłodawcą i osobą, która poprowadzi całą inwestycję jest Magda. Jej marzeniem jest stworzenie miejsca przyjaznego ludziom, z duszą, klimatem, takiego miejsca, do którego chce się wracać. Jednocześnie jest to pomysł, który gwarantuje stały rozwój i możliwość rozszerzania inwestycji.

Glamping – termin stanowi połączenie dwóch słów- glamour oraz camping i oznacza luksusowy wypoczynek w biwakowym stylu.

Inwestycja polega na wybudowaniu ośrodków glampingowych w najpiękniejszych miejscach Kaszub oraz docelowo całego Pomorza.

 

W pierwszym roku skupimy się na wybudowaniu oraz doprowadzeniu do sprawnego funkcjonowania ośrodka Glamping PODNIEBNY.pl  w Borsku, na który składać się będzie pełna infrastruktura z 8- 9 namiotami sferycznymi oraz budynek recepcji.

 

Nasze namioty sferyczne to nic innego jak  kopuły geodezyjne o lekkiej stalowej konstrukcji, pokryte estetyczną, funkcjonalną membraną. Dużą część namiotu stanowią też przejrzyste elementy materiału, zapewniające jeszcze bliższy kontakt gości z naturą.

 

Obiekty są całoroczne, ocieplone, z ogrzewaniem i klimatyzacją oraz wyposażone w łazienkę i aneks kuchenny.

Namioty dysponują  powierzchnią 35 mkw i są przygotowane na przyjęcie 4 gości dorosłych plus  2 dzieci. Pokoje odpowiadają jakością i wyposażeniem klasie hotelowej 4*.

 

Przed każdym z obiektów przewidziany jest także taras modrzewiowy z meblami ogrodowymi.

Aby przedłużyć sezon oraz uatrakcyjnić ofertę część namiotów wyposażona będzie w "przydomowe" SPA - między innymi prywatną saunę pełnowymiarową. 

 

Załączone zdjęcia przedstawiają istniejące już namioty oraz ich wyposażenie

Luksusowe namioty sferyczne o powierzchni 35 mkw z klimatyzacją oraz pełnowymiarową łazienką o powierzchni 4,5 mkw.

Namioty z pokojem dziennym odpowiadającym hotelowej klasy 4* dla maksymalnie 4 osób+ 2 dzieci na dostawce.

Wyposażenie namiotu: podłoga wysokiej jakości panel drewniany, wysokiej klasy duże podwójne łóżko typu king size, antresola z 2 łóżkami typu futon, aneks kuchenny w pełni wyposażony między innymi w płytę kuchenną, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wszystko co niezbędne w kuchni.  Łazienka z wysokiej jakości glazurą i terakotą wyposażona w prysznic, suszarka do włosów, komplet przyborów łazienkowych. Ręczniki oraz pościel w standardzie.

Na zewnątrz namiotu znajduje się prywatny, wysokiej jakości taras z modrzewia syberyjskiego wraz z meblami ogrodowymi.

W części namiotów przewidziano połączenie z pełnowymiarową sauną beczkową wysokiej klasy

REZERWACJE:

Zapraszamy do kontaktu pod numer +48 570 750 045

Zapraszamy na stronę www.podniebny.pl gdzie można dokonać rezerwacji oraz sprawdzić ceny pobytu

Współpracujemy także z portalem booking.com

telefon do rezerwacji:

Magdalena Igielska

+48570750045

TOP