PROMOCJA WIOSENNA LOT+KINO

PROMOCJA

Zasady wiosennej promocji Lot paralotnią + kino

Na wiosenny czas przygotowaliśmy specjalną superpromocję!

 1. Promocja obowiązuje do 1 maja 2017roku

 2. Każdy zakup vouchera na lot paralotnią z naszej oferty premiowany będzie jednym z dwóch prezentów do wyboru: a/ wysyłką kurierską imiennej karty podarunkowej na wskazany adres lub biletami na dowolny seans filmowy wyświetlany w kinach sieci Multikino do dnia 30 czerwca 2017r

 3. Wybór opcji Lot+karta podarunkowa polega na dokonaniu zakupu, po którym prosimy o podanie adresu, na jaki ma zostać wysłana przesyłką kurierską imienna karta podarunkowa, wydrukowana na satynowym papierze. Idealny prezent walyntynkowy!

 4. Wybór opcji lot+kino upoważnia do otrzymania 1 biletu do kina po zakupie przynajmniej jednego lotu paralotnią. Jeśli zostanie zakupiona z naszej oferty opcja "Lot dla 2osób" to taki zakup jest premiowany 2 biletami do kina, jeśli zostanie zakupiona opcja "Lot dla 3 osób" przekażemy 3 bilety do kina na dowolny seans filmmowy.

 5. Przy wyborze opcji z biletami do kina voucher na lot przesyłany jest w wersji elektronicznej na wskazany adres mailowy. Istnieje mozliwośc dodatkowego zamówienia voucgerów w postaci karty podarunkowej przesłanej za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub kuriera.

 6. Voucher na lot jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu, W okresie ważności vouchera dowolnie , w zależności od Waszego wolnego czasu możecie umówić się na realizację lotu

 7. Bilety do kina należy wykorzystać do 30 czerwca 2017. Bilety są w formie elektronicznej, jest to kod cyfrowy, który przed seansem należy w kasie kina zamienić na bilety właściwe

 8. Kina sieci Multikino, w których można zrealizować bilety znajdują sie w Bydgoszczy, Elblągu, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rumii, Rzeszowie, Szczecinie, Śląsku, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu oraz we Włocławku.

 9. Zakupionych voucherów na lot oraz otrzymanych biletów do kina nie można wymienić na gotówkę.

 10. Realizacja lotów jest możliwa we wszystkich miejscach, w których latamy z pasażerami.

 11. Wszelkie zapisy Regulaminu naszej firmy dotyczą także promocji Wiosenny LOT +KINO. Regulamin zakupu oraz zasad realizaji lotów dostępny w zakładce "Regulamin"

TOP